běžný problém

Jak dlouho trvá dokončení objednávky?
Dny zpracování/zpracování: 1-3 pracovní dny. Dodací lhůta: 12-15 pracovních dnů ve východní Evropě. Všechny objednávky jsou odesílány se sledováním a pojištění dopravy je zahrnuto zdarma.

Co když je problém s mojí objednávkou?
Omlouváme se, pokud nejste 100% spokojeni. Kontaktujte prosím náš zákaznický servis na adrese service.center.1@outlook.com a domluvte se na vrácení pro bezplatnou výměnu/vrácení peněz

Mohu zrušit svou objednávku?
Objednávku můžete zrušit bez sankcí! Objednávku musíte zrušit do 24 hodin.

Zadal jsem špatnou adresu, co mám teď dělat?
Pokud jste zadali nesprávnou adresu nebo jste automaticky vyplnili špatnou adresu, počkejte prosím na e-mail s potvrzením objednávky. Po dvojité kontrole správnosti zadané adresy nám dejte vědět tím, že nás budete kontaktovat. Pokud je zadaná adresa nesprávná, můžeme ji do 24 hodin změnit na správnou

Jaké jsou vaše zásady vracení?
Chceme, abyste byli s nákupem naprosto spokojeni, proto přijímáme vrácení všech položek do 30 dnů od data nákupu. Chcete-li zahájit vrácení, navštivte naši stránku pro vrácení a postupujte podle pokynů.

Jak mohu sledovat svou objednávku?
Jakmile bude vaše objednávka odeslána, obdržíte e-mailem sledovací číslo. Toto číslo můžete použít ke sledování vaší objednávky na našem webu.

Jaké platební metody přijímáte?
Podporujeme platbu na dobírku

Dostáváme mnoho e-mailů, pokud chcete rychlou odpověď, uveďte prosím číslo své objednávky a problém jasně vyřešte, děkujeme.