dodávka

Způsob platby:       Uživatelé si mohou vybrat produkty podle svých preferencí a přání a zadat objednávku na dobírku. Pokud se potřebujete vrátit, můžete se obrátit na smlouvu obchodního centra o vrácení. Po obdržení zboží, pokud máte nějaké dotazy, kontaktujte prosím náš online zákaznický servis včas, obsloužíme vás 24 hodin denně! Logistické podmínky:       1, náklady na dopravu : doprava zdarma       2, dodací lhůta

Po úspěšném provedení objednávky zařídíme zboží podle pořadí, ve kterém byla objednávka odeslána. Dodací lhůta je asi 3 pracovní dny; dodání není omezeno dodací lhůtou a dodáním ve stanovené lhůtě a doručovací služba může být provedena v sobotu, neděli a ve svátek. 3, Čas příjezdu       Čas příjezdu po dokončení objednávky je přibližně 7–10 pracovních dnů. 4, pokyny k podpisu Při objednávce zanechte adresu a kontaktní telefon, kde se můžete podepsat.

Při vyzvednutí zboží na místě zkontrolujte zboží, zkontrolujte neporušenost vnějšího obalu, zda množství zboží odpovídá údajům objednávky, zda je nákupní seznam kompletní a před podpisem neprohlížejte obal mobilního telefonu. Pokud je vnější těsnění krabice poškozeno nebo roztrženo, máte právo se rozhodnout ji odmítnout. V případě, že se nemůžete podepsat osobně, svěřte podpis ostatním a striktně dodržujte druhý bod. Kurýr odpovídá pouze za odeslání zásilky na adresu uvedenou doručovatelem. Podepsat se může například kdokoli na adrese a není zaručeno, že bude přepážka doručena určené osobě.

Z důvodu rizika nelze vaši objednávku po potvrzení nákupu změnit. Při objednávce také vyplňte správnou adresu a telefonní číslo. Omlouváme se za tuto nepříjemnost. Od této chvíle budou uvízlé objednávky, které nebude možné dodat z důvodu nedostatečných informací, zadrženy distributorem po dobu 5 dnů. Společnost vás bude informovat e-mailem, odpovězte na e-mail ve schránce nebo kontaktujte zákaznický servis. Pokud neobdržíte odpověď na objednávku do 5 dnů, společnost zajistí vrácení objednávky do skladu a vrácení peněz. Pochopte prosím nepříjemnosti, které jste sem přinesli. Vrácení a vrácení peněz      1 )  Pokud je zboží, které jste si objednali, vadné, můžete požádat o vrácení celé částky.


2 ) Pokud jde o způsob a podmínky vracení a vrácení peněz, řiďte se prosím záznamy o příslušných produktech na prodejní stránce a procesu objednávání. 3)Zboží, které vracíte, si musí v době odeslání zachovat neporušenost veškerého zboží, dárků, příslušenství, obalů a veškerých průvodních dokumentů nebo materiálů. Pokud existuje fyzická faktura, měla by být vrácena spolu s fakturou a měli byste podepsat schválení knihy a další dokumenty předepsané příslušnými zákony a předpisy; jinak společnost odmítne přijmout vaši žádost o vrácení nebo vrácení peněz. 4)

Berete na vědomí a souhlasíte s tím, že když společnost potřebuje zpracovat za vás vrácení peněz, pokud požadujete vrácení nebo výměnu, nebo proto, že společnost nemůže přijmout celou vaši objednávku nebo její část, nebo je smlouva z jakéhokoli důvodu zrušena nebo zanikne, společnost zpracovávat vaším jménem dokumenty požadované příslušnými zákony a předpisy, jako jsou faktury nebo schválení knih. Distribuce FAQ Q1: Mohu při objednávce specifikovat dodací lhůtu? A1: Podle "Dopravní společnosti" v informacích o odeslání objednávky odpovídá jiné dodací lhůtě. Q2: Jak si stěžovat kurýrovi?

Odpověď 2: Podle „Shipping Company“ v informacích o přepravě objednávky může zákazník kontaktovat příslušnou místní servisní linku. Q3: Jak dlouho trvá doručení? A3: Za normálních okolností bude doručeno do 7 pracovních dnů od data zadání objednávky (kromě neděle). Q4: Na co bych si měl dát pozor při podepisování k recenzi? A4: Ujistěte se, že je vnější obal neporušený a že příjemce může odmítnout převzetí zboží s poškozeným obalem. Q5: Musím při příjmu zboží předložit účtenku?


A5: Ne. Kurýr odpovídá pouze za odeslání zásilky na adresu určenou v objednávce expresního doručení. Podepsat se může kdokoli na adrese, například recepční. Není zaručeno, že bude zaslán určené osobě. Q6: Moji objednávku podepsal někdo jiný. Co bych měl dělat? A6: Pokud k tomu dojde, kontaktujte prosím příslušnou kurýrní společnost podle "přepravní společnosti" v přepravních informacích objednávky. Kontaktujte jejich místní zákaznický servis. Q7: Jak zkontrolovat stav dodávky dodavatelů spolupráce? A7: Zkontrolujte prosím odpovídající kurýrní společnost podle "přepravní společnosti" v informacích o přepravě objednávky.

Pokud si nejste jisti konkrétními podmínkami a doručením, kontaktujte nás na adrese service.center.1@outlook.com, naše zákaznická služba vám odpoví online 24/7.