zásady vrácení peněz

Máme 30denní politiku vrácení zboží, což znamená, že po obdržení položky máte 30 dní na to, abyste požádali o vrácení.

Aby bylo možné zboží vrátit, musí být ve stejném stavu, v jakém jste jej obdrželi, nenošené nebo nepoužité, s připevněnými štítky a v původním obalu. Dále budete potřebovat účtenku nebo doklad o koupi.

Chcete-li zahájit vrácení, můžete nás kontaktovat na adrese service.center.1@outlook.com.

Pokud bude vaše vrácení přijato, zašleme vám informace, kam balíček odeslat. Položky vrácené nám bez předchozí žádosti o vrácení nebudou přijaty.

V případě jakýchkoli problémů s vrácením nás můžete kdykoli kontaktovat na adrese service.center.1@outlook.com.


poškození a problémy
Zkontrolujte prosím svou objednávku po jejím obdržení a pokud je položka vadná, poškozená nebo jste obdrželi nesprávnou položku, okamžitě nás kontaktujte, abychom mohli problém posoudit a opravit.


Výjimky/Nevratné položky
Některé typy položek nelze vrátit, jako jsou položky podléhající zkáze (jako jsou potraviny, květiny nebo rostliny), položky vyrobené na zakázku (jako jsou speciální objednávky nebo personalizované položky) a položky osobní péče (jako jsou kosmetické produkty). nepřijímejte nebezpečné materiály, vratné hořlavé kapaliny nebo plyny. Máte-li jakékoli dotazy nebo obavy týkající se konkrétní položky, kontaktujte nás.

Bohužel nepřijímáme vrácení za speciální nabídky nebo dárkové karty.


výměna, nahrazení
Nejrychlejší způsob, jak se ujistit, že dostanete to, co chcete, je vrátit položku, kterou máte, a jakmile bude vrácení přijato, zakoupit novou položku samostatně.


EU 14denní lhůta na rozmyšlenou
Bez ohledu na výše uvedené, pokud je zboží zasláno do EU, máte právo zrušit nebo vrátit svou objednávku do 14 dnů z jakéhokoli důvodu bez udání důvodu. Jak je uvedeno výše, vaše zboží musí být ve stejném stavu, v jakém jste jej obdrželi, nenošené nebo nepoužité, s připevněnými štítky a v původním obalu. Dále budete potřebovat účtenku nebo doklad o koupi.


Vrácení peněz
Oznámíme vám, až bude vaše refundace přijata a zkontrolována, a dáme vám vědět, zda byla vaše refundace schválena. V případě schválení obdržíte automaticky peníze na původní způsob platby do 10 pracovních dnů. Vezměte prosím na vědomí, že může nějakou dobu trvat, než vaše banka nebo společnost vydávající karty zpracuje a odešle refundaci.
Pokud od schválení vašeho vrácení uplynulo více než 15 pracovních dnů, kontaktujte nás na adrese service.center.1@outlook.com.